Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.12.2012 20:52:38 

O2 TV - Nový rozměr televize !

Co 02 TV umí

 

 

TV kanály

Vybírejte si z obrovského množství televizních a rozhlasových kanálů v českém jazyce, slovenštině nebo angličtině. Široká programová nabídka zahrnuje filmové, rodinné, hudební, dětských, zpravodajské, sportovní, naučné, dokumentární kanály i speciální vysílání pro dospělé.

TV průvodce

TV průvodce zcela nahradí Váš televizní časopis. Vyhledá informace o programech podle Vámi zadaných kritérií, například podle žánru nebo času vysílání a to i ze všech kanálů současně. Zároveň zobrazí i detailní informace o pořadech. To vše přímo na vaší televizní obrazovce.

Videotéka

S touto virtuální videopůjčovnou získáte přímo z domova přístup k obrovskému množství filmů, dokumentů, seriálů, pohádek nebo filmů pro dospělé. Stačí si jen vybrat a a titul budete mít k dispozici 24 hodin s neomezeným počtem shlédnutí. Videotéka bude neustále obměňovaná a rozšiřovaná o nové filmy.

TV archiv

Zmeškali jste svůj oblíbený pořad? Pak je tu archiv vybraných televizních pořadů za posledních sedm dní, které nahrává přímo operátor služby. Najdete tu především aktuální díly seriálů nebo zajímavé sportovní přenosy.

Můj přehled

Pomocí této funkce vidíte okamžitě přímo na obrazovce aktuální nebo minulý stav vašeho účtu i s tituly videotéky, které jste si vypůjčili.

Rodičovský zámek

Umožní Vám zablokovat pořady a kanály, které by děti neměly sledovat.

TOPlist